Czego nauczysz sie podczas campingu

Czego nauczysz sie podczas campingu

Tak, mój kemping podróż była sukcesem. Pogoda była idealna, a to dobry czas było przez wszystkie. Nawet nauczyłem się kilku rzeczy, które nie wiedzą, przed moją przygodę.

Prawdopodobnie najważniejszą rzeczą, że dowiedziałem się, że moje dzieci mogą obejść się bez internetu, gier wideo i telewizji przez cztery dni. Byłem pod wrażeniem. Zrobiłem je ściśle monitorować, szukając drżenia, drgawki i ślinotok. były wyświetlane żadne z tych symptomów. No, może trochę ślinienie, ale nie sądzę, żeby to miało coś wspólnego z brakiem elektroniki .

Dowiedziałem się też, że świeże powietrze nie powoduje jakichkolwiek działań niepożądanych w moich dzieci. Ani słońce nie spowodować uszkodzenia lub pęcherze. Byłem trochę zaniepokojony tym. Po raz kolejny nie było żadnych problemów.

Odkryłem, że kiedy wyprowadzali z internetu i telewizji moje dzieci mogą być tak samo zabawne i śmieszne jak komików w Comedy Central, że będą oglądać 24-7 gdybym pozwolił.

Niestety nauczyłem się, że korzystanie z Internetu jest dużo jak jazda na rowerze. Nigdy nie zapomnę. Minęło zaledwie kilka sekund im powrót do ich stan podobny do zombie.

Czego nauczysz sie podczas campingu

Dość o dzieci. Dowiedziałem się, że istnieje tylko tyle hamburgery i hot dogi można zjeść w krótkim okresie czasu przed chcesz wymiotować.

Nie jestem zbyt dobry w szarady albo. Jednak wiem, wiele znanych osób, mimo że nie można myśleć o zbyt wiele, której imię zaczyna U. udało mi się wymyślić Uma Thurman w odpowiednim czasie.

Ja też nigdy nie zrozumiał, że hamaki, choć znane dla ich spokoju i odpoczynku wywoływania cechy mogą również powodować wiele małych dzieci mają wstrząsami i uderzeniami. Zestawy pierwszej pomocy są musi mieć jeśli masz zamiar camping.

Prawdopodobnie najważniejszą rzeczą, jakiej nauczyłem się, że idąc do pracy nie generuje te same uczucia we mnie, że będzie kemping robi. Kto by pomyślał?

Artykuł dzięki: