Wakacje dla calej rodziny

Wakacje dla calej rodziny

Family Camping wyjazdy są rozrywką niejednej rodziny, prostota wyprawy jest to, co czyni go tak atrakcyjnym wobec zwykłych wakacji, to również o wiele tańsze do obozu wtedy na wakacjach, a to są powody, dla których obóz jest tak popularny dzisiaj.

Głównym powodem ludzie decydują przeciwko camping, to dlatego, że uważam, że nie będzie zabawa, lub że jest zbyt mało zajęć, więc o to mały przewodnik aby upewnić się, że Twój wyjazd namiotowe będzie tak samo zabawy jak każdy wakacje kiedykolwiek podjąć.

Camping Gry

Jak dziecinne jak się może wydawać istnieją gry, które można podziwiać przez ludzi w każdym wieku. Rzućmy okiem na niektóre z najlepszych:

Jak długo trwa minutę?

Wakacje dla calej rodziny

Ta gra jest tak wymagająca, ale może być skuteczny wypełniacz czasu. Gracz, który nie jest zaangażowany, czasy grupa i inni muszą liczyć na minutę w głowie, kiedy myślą minutę wynosi muszą umieścić swoje ręce do góry, najbliższa osoba wygrywa minutę.

Ukraść Bacon

Podzielić grupę na dwie równe grupy i mają im siedzieć tyłem do 20 stóp od siebie, dać każdej osobie numer na każdej stronie i umieścić piłkę w między tymi dwiema grupami. Kolejna indywidualna krzyczy numer, a obaj gracze uruchomić na murawie i muszą wrócić do swojej grupie bez oznaczonych, jeśli są one oznaczone potem zacząć od nowa, pierwszy 10 punktów wygrywa.

Ognisko Stories

Wiem, że to banał, ale historie ognisku można dokonać wakacje kemping. Na prawej efektu konieczne jest, że masz latarkę, czas ogniska i noc. Każdy zawsze ma straszną historię do opowiedzenia, a nie ma lepszego miejsca, aby to zrobić wtedy środku lasu. Jeśli chcesz, aby przekształcić go w grze, a następnie dostać każdy, aby opowiedzieć historię, a następnie zdecydować między każdym z was, którego historia była najlepsza i przypisać im nagrodę.

Artykuł dzięki: