Plecak kontra torba turystyczna

Plecak kontra torba turystyczna

Słyszę ludzi mówiących cały czas o zewnętrznych lub wewnętrznych ramowych plecaków plecaków ramy. Pytając, co jest lepsze, która jest lżejsza, itp? Więc jeśli chodzi o mnie, to bardziej o komfort, ciężaru i osobistych preferencji.

Czy jeden model lepszy od drugiego? To zależy od tego, co i gdzie będą wędrować.

Spójrzmy na zewnętrznych Plecaki ramce.

Niektóre jej własności są:

– Sztywna rama wykonana z lekkiego metalu, tworzywa sztucznego lub drewna.

– Pakiet tkanina jest załączony do niniejszej ramce.

– Masz dobrą wentylację pomiędzy plecami a plecakiem.

Mnóstwo kieszonek i pasków dołączania się, lubię to. Im więcej kieszeni, tym lepiej można organizować rzeczy, zapewniając można zapamiętać, gdzie to wszystko poszło.

Duża pojemność do cięższych ładunków.

Niektóre z nich pręty zmiękczaczy w ilości tak, że nawet więcej rzeczy można dodawać lub jako turysta rośnie, plecak będzie rósł razem z nim / nią. I naprawdę nie polecam, że można kupić plecak do wzrostu w stosunku wielkości. To właśnie sprawia, że ??przez pierwsze kilka lat naprawdę nieszczęśliwy.

Mój plecak posiada pasek Extender, które zdjąłem i nigdy nie używane. Ja zawsze chce zmniejszyć moją wagę, nie dodawać do niego.

Tańsze niż wewnętrzne plecaków ramy.

Lepiej dla początkujących i dzieci. Dzieci nie będą w stanie wykonać wiele wagi na początku. Wielkość objętość 11-latków plecakiem będzie o wiele mniej, niż osoby dorosłej. Będą one wyrastają z niego, więc po co płacić więcej na początku?

Dla rodzin, które plecak, tym większa objętość tych plecaków będzie dodatkowym atutem, jeśli dziecko się męczy i trzeba przeprowadzić część swoich rzeczy.

Teraz, ramy zewnętrzne nie są tak stabilne jak te wewnętrzne. Dotyczy to z wielu przyczyn:

– Siedzi dalej od pleców.

– Nie tak przyjemny napad.

– Może występować więcej rzeczy wiszące się na zewnątrz opakowania.

Jeśli będzie się przede wszystkim turystyka w płaskie lub faliste wzgórza kraju, można przejść z zewnętrznych plecaków ramy.

O mnie

Witam, jestem Clayton Hay. Mam ponad 50-letnie obozy, wędrówki z plecakiem i doświadczenia. Większość z nich została przez The Boys Scouts of America w stanie Teksas, Oklahoma, Arkansas, Kolorado i Nowym Meksyku, a reszta z rodziną i przyjaciółmi.

Artykuł dzięki: