Jak wybrac odpowiednie miejsce noclegowe

Jak wybrac odpowiednie miejsce noclegowe

Wybór kemping

Ważne jest, aby wybrać idealne miejsce. To może stać się koszmarem, jeśli trzeba przenieść w inne miejsce kiedy już rozbił swój namiot i wszystko zostało zorganizowane. Chodzić i zdecydować, gdzie chcesz, aby rozbić namiot.

Korzystnie na wysokim miejscu ocalić od powodzi, jeśli jest czas letni szanse są dobre to może padać.

Wybierz zacienionego miejsca i upewnić się, że masz wystarczająco dużo cienia w czasie większość dnia, zwłaszcza po południu.

Chodzić i zwiedzać, zobaczyć, gdzie udogodnienia są i postarać się o twoje miejsce jak najbliżej do obiektów ablucji zwłaszcza jeśli masz małe dzieci.

Zapoznaj się z układu i obiektów obozu.

Tabor

Uważaj, nie rozbić namiot na blisko swojego sąsiada może mieć poważne konsekwencje. Możecie chrapać, a sąsiad nie może spać lub sąsiedzi grających muzykę załadować i irytuje wszystkich z ich rozmowy obciążenia.

Po rozbić namiot upewnić się, że jest właściwie zabezpieczone i zapisać, że nie chcesz się obudzić w środku nocy i okazuje się, że namiot upadł i jest w połowie drogi zszokowana.

Rozmieszczanie akcesoria kempingowe, takie jak krzesła, stoły, kuchenka, naczynia do gotowania i grillowania w sposób, który jest wygodny, zapisywać i zasięgu ręki.

Jak wybrac odpowiednie miejsce noclegowe

Upewnić się, że kominek nie jest zamykanie dostępu do namiotu iskry może przedmuchiwują i namiot może się zapalić.

Nie kopać rowy wokół namiotu jest to niezgodne z zasadami większości kempingów. To nie jest przyjemny widok dla innych wczasowiczów, którzy chcą korzystać z serwisu po jego lewej stronie.

Zapoznaj się z zasadami campingowych. To sprawia, że ??pobyt dla ciebie i innych camper przyjemny.

Porady campingowe

Utrzymać poziom hałasu do minimum. Większość camp ma ciszy nocnej między 10 wieczorem a 8 rano.

Zachowaj kemping oraz terenów kempingowych czyste.

Należy stosować wyłącznie wyznaczone kominki są ułożone w ten sposób nie bez powodu.

Podczas korzystania z ablucji wyposażenie zostawić go, jak okazało się, że czyste i uporządkowane. Nie chcesz używać nieporządny lub brudne prysznicem lub wanną.

Myj naczynia w zakładzie specjalnie przygotowanym do tego celu lub umywalkę, a nie w pobliżu kranu może powodować nieprzyjemne zapachy, które są nieprzyjemne dla wszystkich wczasowiczów.

Pamiętaj, aby zabrać swoich kolegów obozowiczów w zamian za wszystko, co robisz

Artykuł dzięki: