Jak dbac o bezpieczenstwo podczas campingu

Jak dbac o bezpieczenstwo podczas campingu Można umrzeć z uduszenia lub hipotermii. Użyj zdrowego rozsądku.

Bardzo istotne podkładka do spania lub materac

Pola kempingowe nie są idealnie równe. Niektóre z nich są kamieniste lub żwirowe, a więc byłoby tak niewygodne w nocy, jeśli używasz tylko śpiwór. Umieścić podkładkę snu lub materac pod śpiworem i masz gwarancję, aby nie mieć żadnych bólów ciała w godzinach porannych. Tylko nie zapomnij zabrać ze sobą pompy powietrza, dzięki czemu można napompować materac łatwo preferowanej grubości.

Latarki i latarnie

Jak dbac o bezpieczenstwo podczas campingu

Jeśli planujesz spędzić wakacje w popularnym kempingu lub uzyskać siłach i po prostu nigdzie nie wychodzić z domu bez latarki i latarnie. Tylko pamiętaj, aby spróbować je przed zapakowaniem, by sprawdzić, czy są one nadal działa poprawnie. Umieścić nowe baterie na nich i przynieść części z nich, jak również. Zapakuj tyle dopływ paliwa do swoich latarnie, dzięki czemu można mieć światło wieczorami tyle, ile chcesz.

Przekładnia namiotowe must-have lista jest dość długa i wszystkie z nich są ważne, ale są to pięć top sprzęt kempingowy, że nigdy nie należy zapominać, aby zabrać ze sobą. Oni nie tylko sprawi, kemping wygodne ale będą one pomóc w tworzeniu Ci bezpieczny i szczęśliwy.

Aby uzyskać więcej wskazówek i informacji na temat sprzętu campingowego, proszę sprawdzić namiot rodzinny

Artykuł dzięki: