Jak wybrac wycieczke idealna

Jak wybrac wycieczke idealna

obóz Bonding

Camping jest notorycznie klejenia, wiele firm korzysta kemping wycieczki budować morale wśród współpracowników, a okazał się być jednym z najbardziej skutecznych sposobów. Powodem, dla którego pole namiotowe jest tak skuteczny do klejenia to dlatego, że technologia jest ograniczona, więc to jest poprzez gry i opowiadać historie, które można zyskać podziw dla swoich współpracowników obozowiczów .

cookouts

Jeden z najlepszych części Camping niektórych pokarmów można gotować. Teraz większość żywności można gotować będą grillowanym która zawsze jest popularnym wyborem, jednak upewnij się, że masz następujące elementy wyposażenia, aby Państwa cookout najlepsze:

Grill z węglem i podpałki (jednorazowe lub wynajmowane)

Jak wybrac wycieczke idealna

Folia (na pokrycie jedzenie)

Jednorazowe talerze i sztućce

A co najważniejsze żywności, włączając Marshmallows

Kolejny stereotyp wiem, ale posiadające marshmallows wokół otwartego ognia jest jednym z głównych rzeczy, ludzi kojarzy się z kempingu, a zatem jest coś należy zrobić, aby zapewnić sobie wycieczkę kemping jest jednym z najlepszych wakacji będzie kiedykolwiek doświadczenie.

Szukasz sklep nowe koszulki obozie? Sklep 100% organiczny odkryty odzieży na Adayak i uzyskać bezpłatną wysyłkę 3-dniowy na wszystkie zamówienia krajowe.

Artykuł dzięki: